Home / Aktualitet / Alarmohen turistët, peshkarexha shkrumbohet nga flakët në Drimadhes

Alarmohen turistët, peshkarexha shkrumbohet nga flakët në Drimadhes

Një incident ka ndodhur në Drimadhes duke alarmuar pushuesit. Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët mes detit, pasi ka pësuar defekt.

Para incidentit Roja Bregdetare e ka pikasur peshkarexhën në fjalë dhe i ka kërkuar të largohet, por ka pësuar defekt duke shpërthyer në flakë.

E përfshirë nga flakët, peshkarexha as nuk ka munduar t’i shuajnë flakët e as nuk kanë munduar t’a tërheqin, duke dhuruar momente paniku për turistët të cilët i janë drejtuar plazhit për momente relaksi dhe pushimi.

Check Also

“Ndodhi një tërmet politik”, të qeshura e reagime në sallën e parlamentit pas fjalës së mbajtur nga Damian Gjiknuri

Është mbledhur sot Komisioni për Çështjet Ligjore, ku po shqyrtohen dy nismat për Kodin Zgjedhor. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − nine =