Home / Kryesore / Alarm në Beograd/ Vuçiç nën përgjim prej 18 muajsh

Alarm në Beograd/ Vuçiç nën përgjim prej 18 muajsh

BEOGRAD

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka zbuluar se ai ishte përgjuar për një vit e gjysmë.

Në një intervistë për “Kurir“, ai gjithashtu tha se e dinte kush qëndron pas saj dhe se besonte se autoritetet kompetente do ta hetonin këtë.

Ekspertët e sigurisë thonë se është i nevojshëm një hetim urgjent dhe i plotë, raporton gazeta serbe.

Vuçiç gjithashtu deklaroi se ka si prova për pretendimet e tij – bisedat e tij të regjistruara.

Check Also

Qeveria hap digat, nisin përmbytjet në Durrës(FOTO)

Shumë banorë janë të izoluar nga reshjet e shumta të shiut nga mbrëmja e së …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − 10 =