Home / Kryesore / AKTUALE DHE SOT.

AKTUALE DHE SOT.

Nga PATER ANTON HARAPI.
“Te krijojme nje fuqi morale ne Shqipni, -te krijojme rendin shoqnuer me nje disipline dhe me nje organizim te peshtetun ne drejtesi e dashteni. Te sakrifikojme pikepamjet tona e jo popullin as Shqpnine;te bashkohemi mbasi vendi pret perkushtim prej nesh e jo prej te huejve”.
ANTON HARAPI

Check Also

Shifrat e fundit/ Shënohen mbi 280 raste të reja dhe 3 viktima nga COVID-19 gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se kanë humbur jetën 3 persona nga Covid në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − four =