Home / Bota / Aktorja e njohur bëhet nënë në moshën 39-vjeçare

Aktorja e njohur bëhet nënë në moshën 39-vjeçare

Aktorja turke Derya Artemel, ose siç e njohim ndryshe si Mesude nga seriali “Lule të vetmuara” është bërë nënë në jetën reale.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë 39-vjeçarja përmes rrjeteve sociale, ku ka postuar një foto me dorën e bebit.

Ndërkohë urimet kanë qenë të shumta nga kolegët dhe miqtë.

Kujtojmë që Derya Artemel është e martuar me aktorin Mehmetcan Diper.

Check Also

U bashkua me ISIS kur ishte adoleshtente, shteti europian nuk e fal 21 vjeçaren

Shamima Begum, e cila u largua nga Britania si një nxënëse për t’u bashkuar me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × four =