Home / Showbizz / Aktori turk që marrosi vajzat shqiptare po martohet, nusja tre vite më e madhe

Aktori turk që marrosi vajzat shqiptare po martohet, nusja tre vite më e madhe

Aktori që vajzat e gratë shqiptare lënë “kokën pas tij” po i jep fund beqarisë.

Baris Arduç këtë javë do të martohet me partneren e tij, Gupse Ozay.

Sipas shtypit vendas, Baris Arduç dhe Gupse Ozay do të martohen në Çeshme, aty ku po kalojnë pushimet dhe do ftojnë vetëm 5 persona, për shkak të pandemisë së Covid-19.

Ata janë në një romancë prej 6 vitesh. Baris Arduç është 32 vjeç ndërsa Gupse Ozay 35 vjeç.

Check Also

E kritikuan për peshën, Rozana Radi reagon e revoltuar: Po zgjidhni burra që iu duan vetëm për shalë

Artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Rozana Radi, së fundmi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + 14 =