Home / Bota / Aktori John Travolta dhe vajza e tij rikrijojnë skenën e famshme nga filmi”The Grease”

Aktori John Travolta dhe vajza e tij rikrijojnë skenën e famshme nga filmi”The Grease”

John Travolta është bërë bashkë me vajzën e tij Ella që të rikrijonin një skenë të famshme kërcimi nga Grease, pas një reklame të Super Bowl.

Aktori 66 vjeçar dhe vajza e tij 20 vjeçare ishin pjesë e një reklame mbushur me yje të famshëm për Scotts Miracle-Gro duke bërë versionin e tyre të kërcimit Xhajv.

John e performoi në mënyrë të sukseshme vallzimin e tij në skenë me Olivia Newton John në vitin 1978.

Këtë radhë ai shihet krah vajzës së tij Ella duke reklamuar produktin së bashku.

Check Also

Aksidenti më i çuditshëm që mund t’iu kenë zënë sytë, avioni përplaset me makinën

Përplasja e një aeroplani dhe një veture në autostradë ndodhi afër Aeroportit Livermore në shtetin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × four =