Home / Aktualitet / Aktori i dashur për shqiptarët rrezikon 6 vite burg, ja arsyeja

Aktori i dashur për shqiptarët rrezikon 6 vite burg, ja arsyeja

Aktori turk Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, mund të përfundojë në burg, për dhunë ndaj bashkëshortes 20 vjet më të re.

Sipas mediave turke, hetimi mbi çështjen ka mbaruar dhe prokuroria ka ngritur një proces gjyqësor kundër Ozkan, duke kërkuar një dënim me gjashtë vite burg muaj deri në një vit e gjysmë.

Bashkëshortja e tij, Feyza Aktan, tha se aktori e rrahu atë disa herë dhe hera e parë që ndodhi ishte tre vjet më parë në shtëpinë e tyre në zonën e Sarrier. Ajo zbuloi se një incident i dhunshëm ndodhi ndërsa ishin në Gjermani, dhe sipas mediave turke, dadoja, një shoqe e përbashkët dhe motra e saj dëshmuan kundër aktorit.

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − eight =