Home / Aktualitet / Aktorë, këngëtarë, politikanë të lartë, cilët janë personalitetet e vaksinuar deri tani

Aktorë, këngëtarë, politikanë të lartë, cilët janë personalitetet e vaksinuar deri tani

Mëngjesin e sotëm ka nisur vaksinimi i personaliteteve shqiptarë mbi moshën 80-vjeç.

Lista e plotë e personaliteteve të vaksinuara deri tani:

Tinka Kurti

Sherif Merdani

Aleksandër Meksi

Pirro Milkani

Alfred Moisiu

Margarita Xhepa

Roza dhe Dhimiter Anagnosti

Reshat Arbana

Besim Elezi

Fedhon Meksi

Personalitetet të cilët do të vaksionohen janë persona mbi moshën 80-vjeç të cilët kanë dhënë kontribut në fusha të ndryshme të vendit, si politika dhe arti.

Check Also

Mbi një mijë raste të reja, 19 pacientë humbin betejën me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight − 5 =