Home / Aktualitet / Aksidentoi rëndë të renë shtatzënë, autori djali i ish-drejtorit të policisë(FOTO+EMRI)

Aksidentoi rëndë të renë shtatzënë, autori djali i ish-drejtorit të policisë(FOTO+EMRI)

Pasditen e sotme një aksident i rëndë është regjistruar në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë ku një makinë tip ‘Benz’ përplasi një këmbësore.

Mësohet se drejtimin e mjetit luksoz e kishte Jehon Breçani, 19-vjeç. Ky i fundit është djali i Erzen Breçanit, ish-drejtorit të Policisë së Shtetit.

30 vjeçarja që është përplasur nga “Benzi” ndërsa ishte duke ecur në trotuar, ka humbur njërën këmbë. Ajo ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës ku i është nënshtruar një operacioni.

E aksidentoi dhe i këput këmbën, kush është djali i

Check Also

U akuzuan për baste dhe lidhje me Ndraghetan, reagon vëllai i Igli Tares

Zv/ministri i Punëve të Jashtme, Agron Tare, në një intervistë për Adnkronos, i ka cilësuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 3 =