Home / Kryesore / Aksidentohet Aurela Gaçe, këngëtarja nxjerr pamjet: Sapo me goditi…

Aksidentohet Aurela Gaçe, këngëtarja nxjerr pamjet: Sapo me goditi…

Aurela Gaçe është treguar gjithmonë transparente me ndjekësit e saj. Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit të saj në rrjetet sociale, ku ka treguar se çfarë i ka ndodhur me makinën. Ajo ka postuara një foto ku tregon se ka dëmtuar pjesën e përparme të makinës.

“Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë??????. Po ecja ngadalëëë ngadalëëëë në parkim. Disa çuna bënin me shenjë, stop stop. Jo unë, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj unë??????????????. Lum shtëpia që më ka”-shkruan këngëtarja e njohur në Instagram.

Ndjekësit e Gaçes kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke i kuptuar problemin, por dhe duke u argëtuar me sinqeritetin e Aurelës.

 

M.C

Check Also

Pse nuk janë hapur plazhet? Klosi tregon arsyet: “Krijohen grumbullime qytetarësh, virusi nuk është larguar”

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ka folur për masat lehtësuese të qeverisë. Në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 4 =