Home / Aktualitet / Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Vdes në vend efektivi i burgjeve, humb jetën dhe një grua (FOTO)

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Vdes në vend efektivi i burgjeve, humb jetën dhe një grua (FOTO)

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka përgjakur rrugët e vendit në Rrogozhinë.

Aksidenti tragjik në Rrogozhinë, shkon në dy numri i viktimave.

Shkon në dy numri i viktimave të aksidentit të rëndë në Rrogozhinë që ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, ku humbi jetën në vend oficeri i burgut të Peqinit, shtetasi me iniciale T.M., 54 vjeç, ndërsa rrugës për në spital ka humbur jetën dhe një grua, pasagjere në mjetin tjetër.

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × one =