Home / Kronike / Kronike / Aksident tragjik/ Po kthehej në shtëpi me motor, vdes i riu shqiptar! Nëna dhe gruaja në spital nga tronditja

Aksident tragjik/ Po kthehej në shtëpi me motor, vdes i riu shqiptar! Nëna dhe gruaja në spital nga tronditja

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e djeshme në Itali, ku një i ri ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti.

Aksidenti ka ndodhur në Prato, ku viktima është 28-vjeç, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Mediat e vendit fqinj raportojnë se shqiptari po kthehej nga puna me motor në momentin që u përplas në një urë nga një makinë.

Si pasojë e plagëve të rënda, i riu nuk ka mundur dot që t’ju mbijetojë plagëve. 28-vjeçari ishte i martuar dhe kishte një fëmijë.

Policia italiane ka nisur hetimet për të zbardhur rrethana e plota të aksidentit. Në vendin e ngjarjes shkuan me shpejtësi nëna dhe gruaja e shqiptarit, të cilat të tronditura përfunduan në spital nga dhimbja

Check Also

E rëndë në Tiranë, 29-vjeçari lyen veten me benzinë dhe tenton të vetëdigjet

Rreth orës 10:00, tek Ish-Nisharaku, dyshohet se kushte të rënduara psikologjike, ka tentuar të vetëdigjet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − four =