Home / Aktualitet / Aksident tragjik, makina i merr jetën 23 vjeçarit që po ecte në trotuar

Aksident tragjik, makina i merr jetën 23 vjeçarit që po ecte në trotuar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Përrenjas.

Mësohet se një 23 vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në hyrje të Prrenjasit.

Aksidenti me pasojë vdekjen e 23-vjeçarit në Prenjas ka ndodhur pak çaste më parë.

23-vjeçari me iniciale M.K ka ndërruar jetë në vend.

Viktima ka qenë në trotuar kur është përplasur nga makina.

Burimet bëjnë me dije se shoferi i automjetit me iniciale A.H, është shoqëruar në Komisariatin e Policisë.

Check Also

Publikohet bilanci i Covid-19 në vend: 306 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orë, shqetësues numri i ulët i të shëruarve

Janë zbardhur të dhënat e fundit të COVID-19 në Shqipëri nga Ministria e Shëndetësisë. Janë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − fifteen =