Home / Aktualitet / Aksident në Vorë/ Përplasen dy makina, plagosen burrë e grua dhe foshnja 2 muajsh

Aksident në Vorë/ Përplasen dy makina, plagosen burrë e grua dhe foshnja 2 muajsh

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme ku kanë mbetur të plagosur një çift bashkëshortësh dhe foshnja e tyre dy muajshe.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur  rreth orës 12:40, në Vore, ku mjeti me drejtues shtetasin E.M., ka aksidentuar mjetin me drejtues shtetasin E.M., 33 vjeç.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të demtuar drejtuesi i mjetit E.M., si edhe pasagjeret në mjet shtetasja M.M dhe femija i tyre 2-muajsh, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

M.C

Check Also

Dita nis me diell e kthjellime, por priten surpriza! Mësoni parashikimin e sinoptikanëve për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta në vendin tonë. Por mesdita …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − 2 =