Home / Aktualitet / Aksident në Shkozët, përplaset për vdekje drejtuesi i biçikletës. Policia jep detajet e para

Aksident në Shkozët, përplaset për vdekje drejtuesi i biçikletës. Policia jep detajet e para

Një automjet tip “Benz” ka aksidentuar një biçiklist, duke i shkaktuar vdekjen.

Durrës/Informacion paraprak.

Më datë 20.09.2020, rreth orës 08:03, në lagjen nr.14, Shkozet, Durrës, shtetasi G.M., duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka aksidentuar biçiklistin, një shtetas ende të pa identifikuar rreth 65 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Check Also

Merr flakë në ecje e sipër një automjet, shpëton mrekullisht shoferi

Një automjet ka marrë flakë në aksin rrugor Levan-Ura e Mifolit. Automjeti tip “Reno” me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 7 =