Home / Aktualitet / Aksident në Lushnjë, dy persona në gjëndje të rënduar

Aksident në Lushnjë, dy persona në gjëndje të rënduar

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele në Lushnjë.

Një automjet tip ‘Benz’ ka përplasur dy këmbësore, ndërsa bëhet me dije se gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e rënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × four =