Home / Aktualitet / Aksident në Korçë, makina përplas keq të riun, dërgohet në spital

Aksident në Korçë, makina përplas keq të riun, dërgohet në spital

Një i ri ka mbetur i plagosur në një aksident mëngjesin e sotëm në Korçë. Aksidenti ndodhi në zonën e terminalit ku një mjet ka përplasur një këmbësor. Sipas dëshmitarëve, personi i plagosur është i ri.

Menjëherë pas aksidentit policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje, teksa i plagosur është dërguar në spital, por ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

Check Also

Gjermania dhe Franca injorojnë thirrjen e OBSH-së

Gjermania dhe Franca do të japin doza përforcuese të vaksinave kundër koronavirusit nga muaji shtator, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + six =