Home / Aktualitet / Aksident në Fier/ Përplasen ‘kokë më kokë’ autoveturat në kthesën e Semanit, plagosen dy persona

Aksident në Fier/ Përplasen ‘kokë më kokë’ autoveturat në kthesën e Semanit, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur nëaksin rrugor Fier-Topojë, në vendin e quajtur “Kthesa e Semanit”, ku dy autovetura janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Check Also

Paloka hedh poshtë zërat se do të jetë drejtues politik në qarkun e Durrësit

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka foli në një lidhje live për Fax News për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 4 =