Home / Aktualitet / Aksident në Durrës, një makinë futet brenda në lokal, alarmohen qytetarët

Aksident në Durrës, një makinë futet brenda në lokal, alarmohen qytetarët

Një aksident ka ndodhur pak më parë pranë kopshtit ‘1 Qershori’ në qytetin e Durrësit ku për pasojë një nga automjetet e përfshira në aksident ka përfunduar brenda në lokal.

Bëhet me dije se automjetet e përfshira në aksident janë një automjet i tipit ‘Mercedes C Class’ dhe një ‘Benz’. Nga përplasja makina ka përfunduar brenda në lokal duke alarmuar klientët që ndodheshin aty.

Deri më tani bëhet me dije se nuk ka persona të lënduar./ FaxWeb

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − five =