Home / Aktualitet / Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, krijohet trafik

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, krijohet trafik

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës pranë Maminasit.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrët, por fatmirësisht nuk ka aptur të lënduar.

Ndërkohë aksidenti ka bërë që të shkaktohet trafik, dhe të vështirësojë kalimin për makinat.

Check Also

Vrasja e Mehmet Qemës nxjerr në dritë krime të tjera/ Çfarë zbuloi Policia në magazinën e viktimës

Disa ditë pas vrasjes së 27 vjeçarit Mehmet Qema në zonën e 5 majit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 2 =