Home / Aktualitet / Aksident në aksin Elbasan – Librazhd, humb jetën një person

Aksident në aksin Elbasan – Librazhd, humb jetën një person

Një aksident i rëndë automobilistik.

Me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksion rrugor Elbasan – Librazhd.

Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga e për pasojë një person ka humbur jetën.

Check Also

Në protestën para PD, Reporterët pa Kufij kritikojnë policinë shqiptare

Reporterët pa Kufij kanë kritikuar policinë shqiptare për sjelljen e treguar ndaj gazetarëve dhe punonjësve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × one =