Home / Aktualitet / Aksident masiv në aksin Lezhë-Shëngjin: Dy shtetas përfundojnë në spital

Aksident masiv në aksin Lezhë-Shëngjin: Dy shtetas përfundojnë në spital

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin.

Në aksident u përfshinë tre automjete, ku për pasojë mbetën të plagosur drejtuesit e dy prej tyre, të cilët janë dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Check Also

“Kadaresë i ishte përgatitur arkivoli”, zbardhet ditari i ish-kreut të Hetuesisë

I privilegjuar apo i ndjekur nga regjimi?! Kjo është pyetja që ngrihet prej 30 vitesh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 9 =