Home / Aktualitet / Aksident i rëndë, tre të plagosur në aksin Lushnje-Berat

Aksident i rëndë, tre të plagosur në aksin Lushnje-Berat

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lushnje-Berat, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Personat e plagosur janë dërguar me urgjencë drejt spitalit, ndërsa nuk bëhet me dije gjendja e tyre shëndetësore.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa nuk bëhen me dije të tjera detaje. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Check Also

Violinisti i njohur Aurel Qirjo përfaqëson Shqipërinë në “Orkestrën e Tokës”!

Nesёr mё datё 3 dhjetor 2020, interpretohet dhe publikohet pёr herё tё parё kompozimi “Together …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =