Home / Aktualitet / Aksident i rëndë në Elbasan/ Përplasen 3 automjete, një person i lënduar

Aksident i rëndë në Elbasan/ Përplasen 3 automjete, një person i lënduar

Një aksident në të cilin janë përplasur 3 automjete ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Metalurgji.

Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar dhe është dërguar në spitalin e Elbasanit për ndihmën e parë.

Raportohet se personi i lënduar ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen procedurat e nevojshme për të përcaktuar shkakun e aksidentit.

 

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + 3 =