Home / Aktualitet / Aksident i rëndë në aksin Sarandë – Ksamil, ndërron jetë një shtetas maqedonas

Aksident i rëndë në aksin Sarandë – Ksamil, ndërron jetë një shtetas maqedonas

Një aksident i rëndë në aksin Sarandë – Ksamil, ku ka ndërruar jetë një shtetas maqedonas, i cili po udhëtonte nga Saranda drejt Ksamilit.

Aksidenti ka ndodhur pikërisht në Berdenesh dhe drejt vendit të ngjarjes po shkon ambulanca dhe policia. Viktima është identifikuar si Ristovski Trajsen, 46 vjeç, i cili ka humbur jetën gjatë transportimit për në spitalin “Petro Nako” të Sarandës.

Automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një zonë shkëmbore në anë të rrugës.

Check Also

Makina tip “Benz” del nga rruga, plagoset shoferi në Berat

Një makinë është aksidentuar vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Berat – Urë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =