Home / Aktualitet / Agron Shehaj largohet nga Kuvendi Kombëtar i PD-së, Nishani e bojkoton

Agron Shehaj largohet nga Kuvendi Kombëtar i PD-së, Nishani e bojkoton

Ish-presidenti Bujar Nishani, kryetar aktual i këshillit Kombëtar nuk ka marrë pjesë në Kuvendin Kombëtar të PD-së. Karrigia e Nishanit, një nga kritikët e Lulzim Bashës, është fotografuar bosh në Kuvend.

Nga ana tjetër, Agron Shehaj, ndonëse ishte drejtues politik në Tiranë dhe ishte parashikuar të mbante fjalim në Kuvend, raportohet se ka refuzuar dhe nuk do të flasë.

Sipas raportimeve mediatike, ai është larguar nga Kuvendi Kombëtar i PD.

Check Also

Anti-korrupsioni zbarkon në Kadastrën e Durrësit, sekuestrohen disa dosje/ Dyshimet

Struktura anti-korrupsion pranë Këshillit të Ministrave ka zbarkuar në Kadastrën e Durrësit. Sipas një denoncimi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + seventeen =