Home / Kryesore / Agron Llakaj humb njeriun e shtrenjtë të familjes, ja mesazhi prekës i aktorit

Agron Llakaj humb njeriun e shtrenjtë të familjes, ja mesazhi prekës i aktorit

Aktori i humorit Agron Llakaj sot ka humbur njeriun shumë të dashur, gjyshen e tij.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Llakaj përmes një shënimi prekës në rrjete sociale.

I trishtuar me ikjen nga kjo botë të nënë Maros, Llakaj kujton momentet më të bukura me të. “Si nënë të desha dhe si bir më deshe”, shkruan ai.

Postimi i ndjerë i Agron Llakaj

….ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit….,shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…,ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!

Screenshot_1_copy_copy.jpg

Check Also

Mbyllen 13 degë në Universitetin e Elbasanit, shumë shpejt ky universitet do të diplomojë vetëm infermierë

Këtë vit në universitetin e Elbasanit janë regjistruar 1032 studentë përkundrejt 2800 kuotave të lira. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 1 =