Home / Showbizz / Afërdita Dreshaj tregon simptomat e pazakonta të shtatzënisë

Afërdita Dreshaj tregon simptomat e pazakonta të shtatzënisë

Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël dhe së shpejti ajo dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl do të bëhen prindër për herë të parë. Afërdita është në pritje të një djali dhe çifti po presin me padurim për ta marrë në krahë.

Gjatë kësaj kohe modelja është treguar shumë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi u ka kthyer përgjigje pyetjeve të fansave.

Ajo ka treguar se çuditërisht ka shumë energji dhe të gjithë habiten me të.

Afërdita vazhdon të ushtrohet rregullisht në palestër, nuk ka pasur fare dhimbje dhe vazhdon konsumon kafe.

Check Also

Ema Andrea flet pa dorashka për jetën personale

Sot e ftuar në programin “Historia ime” ka qenë e artistja Ema Andrea.  Ajo është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + four =