Home / Showbizz / Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl prindër për herë të parë, vjen në jetë vogëlushi

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl prindër për herë të parë, vjen në jetë vogëlushi

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë modelja me një postim në Instastory ku shfaqet duke mbajtur bebushin në krahë teksa së bashku me Jakubin i dhurojnë puthje.

“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, shkruan Afërdita teksa pritet që në vazhdim të zbulojë edhe emrin që çifti i ka vendosur djalit.

Check Also

Lajm i trishtë! Ndahet nga jeta reperi i njohur

Reperi Black Rob, i njohur më shumë për hitin e tij të vitit 2000 “Woah”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 1 =