Home / Aktualitet / 80 vjeçari humb jetën tragjikisht në Kavajë, ra aksidentalisht në kanal

80 vjeçari humb jetën tragjikisht në Kavajë, ra aksidentalisht në kanal

Një 80 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht ditën e sotme në qytetin e Kavajës pasi ra në një kanal.

Ai është shtetasi me inicialet B.H, i cili ra aksidentalisht në kanal dhe për pasojë humbi jetën.

Njoftimi i policise:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 14.06.2021, në fshatin Hajdaraj, dyshohet se shtetasi B. H., rreth 80 vjeç, aksidentalisht ka rënë në kanal dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten + 4 =