Nje person ka humbur jeten ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane nderkohe qe eshte gjetur aty nga kalimtaret.

Informacion Paraprak:

Rreth orës 18:00 në vendin e quajtur “Liqeni Artificial”, disa kalimtarë kanë konstatuar një shtetas rreth 53 vjeç në gjendje të rënduar shëndetesore, i cili është dërguar me autoambulancë në Spital, prej nga ku ka ndërruar jetë.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të shkaktuara nga faktorë të tjerë.

Nga dëshmitë e marra nga dëshmitarët okular, paraprakisht dyshohet të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor po vijon hetimet për identifikimin e shtetasit që ndërroi jetë dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Të akuzuar për falsifikim/ Gjykata e Tiranës pushon çështjen penale ndaj Bashës, Ristanit e Dervishit

Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë çështjen për falsifikim ndaj tre zyrtarëve të Partisë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + twenty =