Home / Kryesore / 50-vjeçarja vetëhidhet nga pallati në Tiranë

50-vjeçarja vetëhidhet nga pallati në Tiranë

Një grua rreth moshës 50-vjeçe është hedhur nga lartësia e pallatit ku banonte në rrugën “Xhon Belushi” në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake gruaja është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e nevokjshme mjekësore. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:00, në rrugën “Xhon Belushi” është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banon shtetasja H. F., rreth 50 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon  punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Nuk ka as të majtë, as të djathtë në letërsi. Ka vetëm të shkruar të mirë

Ken Burns, mjeshtër i dokumentarit televiziv, është kthyer me “Hemingway”, një serial i ri televiziv …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × two =