Home / Aktualitet / 49-vjeçari hidhet nga lartësia në Kavajë

49-vjeçari hidhet nga lartësia në Kavajë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës ditën e djeshme, ku një 49-vjeçar është hedhur nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.

Dyshohet se 49-vjeçari vuante nga depresioni dhe gjendja e rënduar psikologjike është bërë shkak i aktit ekstrem të ndërmarrë.

Në Kavajë, ditën e djeshme, në kushte të rënduar psikologjike, është vetëhedhur nga lartësia shtetasi A. S., 49 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital. Nga veprimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante nga depresioni”, njofton policia.

Check Also

Organizoi ceremoni mortore, gjobë 1 milion lekë për pronaren e lokalit

Administratorja e një lokali në Lushnje është ndëshkuar me gjobë 1 milion lekë pasi në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 2 =