Home / Kryesore / 3 trendet që duhet të ndiqni me PATJETËR këtë verë

3 trendet që duhet të ndiqni me PATJETËR këtë verë

 

Ështe e vërtetë që vera është stinë e cila na bën të shpalosim talentet tona përsa i përket të veshurit. Jemi të lirë të eksperimentojmë me ngjyra apo me pjesë veshjesh të çuditëshme. Por cdo verë ka disa trende të caktuara që në mënyrë të heshtur gjithsecili prej nesh i “përqafon”. Në 2019 ato që ju duhet të ndiqni janë këto të treja :

1 Cantat e kashtës: Kanë filluar që vitin e kaluar dhe vazhdojnë dhe këtë vit. Janë praktike dhe i shtojnë veshjes atë detajin veror që ndryshon çdo gjë në imazhin tuaj. Modelet janë nga më të larmishmet kështu që nuk kushtëzojnë as personat sportiv as ato klasikë.

 

 

2Fustanet e bardha: Është një nga ngjyrat më të përdorura në këtë stinë dhe nuk kishte si të mungonin fustanet lino ose pambuku me këtë ngjyrë. Do të dukeni bukur por më e rëndësishmja nuk do të thithni rrezet e diellit.

 

 

3Sandalet me rripa: Rikthehen në 2019 pas shumë e shumë kohësh. Nuk keni pse shqetësoheni për të patur shumë sandale mjafojne një palë me rripa dhe me ngjyra nude dhe do të  dukeni perfekte!

 

Living

Check Also

Rrjeti për Zhvillim Rural i shkruan Kryeministrit: Skemë e re mbështetëse për banorët e zonave rurale

Rrjeti Shqiptar per Zhvillim Rural – ANRD i ka derguar nje leter Kryeministrit Rama kur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + 20 =