Home / Bota / 26-vjeçarja gjendet e pajetë në rrethana mìsterioze

26-vjeçarja gjendet e pajetë në rrethana mìsterioze

Një 26 vjeçare në Amerikë, e cila ishte shpallur e zhdùkur që nga e shtuna, është gjetur pa shenja jete në një rrugë të Texasit.

Departamenti i Pòlicisë në Hjuston në një deklaratë ka njoftuar Alexis Sharkley nuk kishte ndonjë plágë të dukshme dhe se shkaku i vdêkjes së saj është duke u hetuar. Dyshimet e para janë se bukuroshja mund të ketë ndërruar jetë nga mbidoza e lëndëve nárkotike.

Alexis ishte bërë e njohur për postimet dhe shfaqjen e jetës së saj në Instagram duke bërë udhëtime të shumta dhe foto joshëse, dhe kishte mjaft ndjekës në profilin e saj.

Check Also

Në Sllovaki ndodh zbulimi i jashtëzakonshëm/ Gjenden kupa të arta me mbishkrimin ‘Albania’

Një zbulim arkeologjik i jashtëzakonshëm ka ndodhur në Sllovaki, ku një banor i zonës në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + eleven =