Home / Aktualitet / 26-vjeç dhe i virgjër? Deklarata e futbollistit të njohur shqiptar habiti të gjithë

26-vjeç dhe i virgjër? Deklarata e futbollistit të njohur shqiptar habiti të gjithë

Një nga futbollistat e suksesshëm kosovarë, Mërgim Vojvoda ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit.

Mërgimi në një intervistë për mediat kosovare, u shpreh se nuk ka pasur ndonjë lidhje dashurie me ndonjë vajzë dhe kërkon patjetër që vajza që do të jetë krahë tij të jetë shqiptare dhe myslimane.

“Nuk kam pasur asnjëherë lidhje me ndonjë vajzë. Nuk ka rëndësi çfarë stili ka, vetëm se normalisht duhet të jetë shqiptare. Pasi unë jam besimtarë mundësisht të jetë edhe myslimane”, deklaroi ndër të tjera, Mërgim Vojvoda në “Duelin Sportiv”.

(R.G/Faxweb.al)

Check Also

Meta-Ramës: Merri të gjithë të fortët me vete dhe më dil përballë

Presidenti Ilir Meta fton në përballje televizive, mbrëmjen e sotme, kryeministrin Edi Rama. Përmes një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + one =