Home / Showbizz / 25 vite më i ri, kush është bukuroshi që i ka marrë zemrën Gabriel Garkos

25 vite më i ri, kush është bukuroshi që i ka marrë zemrën Gabriel Garkos

Aktori i njohur italian, Gabriel Garko, deklaroi pak javë më parë se ishte gay, duke tronditur fansat e tij e duke shkaktuar reagime të shumta.

Por pas kësaj deklarate, mediat italiane kanë zbuluar edhe bukuroshin që i ka rrëmbyer zemrën aktorit 48-vjeçar.

Ai quhet Gaetano Salvi dhe është 23-vjeç.

Më parë, ai ka qenë i lidhur me Gabriele Rossi, por thotë se historia mes tyre ka mbaruar dhe se tani janë thjesht miq të mirë.

“Jam duke dalë me një person me të cilin ndihem shuam mirë, është një histori që sapo ka filluar”, tregon ai.

Gaetano, nj njeri larg botës së televizionit, por shumë aktiv në rrjetet sociale, duket se u fut në jetën e aktorit në momentin më të mirë.

Check Also

Justin Bieber nuk është krenar me veten: Jam arrestuar…

Këngëtari Justin Bieber duket sikur më në fund e ka vënë në vijë jetën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 4 =