Home / Aktualitet / 21-vjeçari në Lezhë dhunohet me mjete të forta, dërgohet në gjendje shoku në spital

21-vjeçari në Lezhë dhunohet me mjete të forta, dërgohet në gjendje shoku në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë.

Gjatë natës është dhunuar me mjete të forta gjatë një 21-vjecar me inicialet G.Kokaj.

I riu është dërguar në gjendje të rëndë shoku në Spitalin e Lezhës. Ai ndodhet aktualisht nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka identifikuar autorin e ngjarjes dhe po punon për kapjen e tij.

Check Also

STUDIMI/ Duhanpirja ul rrezikun nga koronavirusi

Duhanpirësit kanë 1.5 herë më shumë gjasa për t’u prekur nga forma të rënda të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − eighteen =