Home / 2020 / May / 25

Daily Archives: May 25, 2020

“Ia prenë trupin copa-copa!” Denoncon Berisha: “Ia bënë trupin copa-copa dhe e shpallën të vetvrarë”

Postimi i Berishës: Pas i bene trupin copa copa te burgosurit Bilbil Zeka e shpallin te vetvrare! Krim shteteror! Burgjet e narkoshtetit qendra torturash çnjerezore dhe vrasjesh shteterore. Miq, burgjet e narkoshtetit jane qendra torturash çnjerezore dhe vdekje per te varferit e Shqiperise! Dje narkopropaganda e narkoshtetit njoftoi per vdekjen …

Read More »

OBSH deklaroi hidroksilklorinën si një trajtim COVID-19 që shkakton efekte anësore, ky mjek francez e mbron sërish me bindje – Ja pse

Një mjek francez të Hënën këmbënguli se i qëndron besnik mendimit të tij se ilaçet anti-virale hidroksilkolina dhe klorokuina mund të ndihmojnë pacientët të shërohen nga koronavirusi, duke hedhur poshtë një studim që tregoi se nuk kishin përfitim. Mjeku me qendër në Marsejë, Profesor Didier Raoult, ka fituar një rëndësi …

Read More »

Fjalimi i kandidatit për President të Amerikës: “Jemi të gatshëm të qëllojmë çdo kënd i cili i prek shqiptarët në Ballkan”

Kandidati nga radhët e Demokratëve për President Joe Biden në vitin 2002, në një konferencë të organizuar në SHBA, kishte deklaruar haptazi dashurinë e tij të madhe për kombin shqiptar. Biden në atë kohë kishte thënë që SHBA janë të gatshëm të qëllojnë dhe të vrasin çdo kënd i cili …

Read More »