Home / 2020 / March / 06

Daily Archives: March 6, 2020

Horoskopi ditor 7 mars 2020

Dashi Tani për tani, reputacioni juaj mund të jetë shqetësimi juaj kryesor, por nuk mund të harrosh atë që është me të vërtetë e rëndësishme. Dashuria: Edhe pse Saturni do të jetë në kundërshtim, kjo është një kohë e shkëlqyer! Ju mund të nxirrni të gjithë energjinë tuaj dhe ta …

Read More »

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Vatikan

Vatikani është mes vendeve si Serbia, Slovakia dhe Kameruni, që sot, e premte, kanë raportuar rastet e para të të prekurve në këto shtete me koronavirus. Një pacient rezultoi pozitiv në testet për COVID-19 të enjten në klinikën shëndetësore të Vatikanit, tha zëdhënësi i Selisë së Shenjtë, Matteo Bruni për …

Read More »