Home / 2020 / March / 03

Daily Archives: March 3, 2020

Cristiano Ronaldo ka një lajm të mirë dhe një kërkesë për tifozët pas shtrimit të nënës së tij në spital

Nëna e futbollistit Cristiano Ronaldo pësoi një goditje në tru, dhe u dërgua menjëherë në spital. Dolores Aveiro thuhet se është dërguar në Spitalin Dr Nelio Mendonca në ishullin e saj të lindjes Madeira menjëherë pas orës 5 të mëngjesit të mëngjesit. Mediat lokale raportojnë se ajo është ‘e ndërgjegjshme …

Read More »

Haradinaj dhe Kurti trokasin gotat në festën zyrtare pas përplasjeve për taksën ndaj Serbisë

Kryeministri Albin Kurti dhe paraardhësi i tij Ramush Haradinaj, janë bërë bashkë në një festë zyrtare ku edhe kanë trokitur gotat. Ata janë parë nën shoqërinë e njëri- tjetrit pas përplasjeve për heqjen e taksës ndaj mallrave serbe nga kryeministri aktual. Në pamjet e publikuara nga mediat kosovare, Kurti dhe …

Read More »