Home / 2020 / March / 02

Daily Archives: March 2, 2020

Horoskopi Ditor 3 Mars 2020

Dashi Sot do jeni shumë të devotshëm për gjithçka dhe gjithashtu edhe të ndjeshëm. Për këtë arsye do kujdeseni çdo moment edhe për detajet më të vogla. Klima në çift do jetë e paqëndrueshme gjatë kësaj dite. Edhe pse mëngjesi mund te jete emocionues, pasditja do ketë debate dhe mosmarrëveshje …

Read More »

Pak orë para manifestimit, Presidenti Meta vetëshpallet Skënderbe: Mirësevjen Besëlidhja e re me Pranverën Kuqezi!

Meta kujton Besëlidhjen e Lezhës: Zëri i popullit është zëri i Zotit, testamenti Skënderbeut do na ndihmojë sot përballë rrezikut. Presidenti Ilir Meta ka postuar në “Facebook” një fotografi të Besëlidhjes së Lezhës, ku Gjergj Kastrioti dhe princat arbëreshë lidhën besën për të mbrojtur trojet shqiptare më 2 mars 1444. …

Read More »

Horoskopi Ditor 2 Mars 2020

DASHI  Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat. Do t’ju shlyejnë një borxh, të cilin kishit kohë që jua kishin marrë. Sa i përket anës shëndetësore do të ndiheni mjaft mirë. E vetmja gjë që do t’ju shqetësojë gjatë ditës së nesërme do të jetë humori …

Read More »