Home / 2020 / January / 09

Daily Archives: January 9, 2020

EKSKLUZIVE/ Mbi 5 orë pritje për të vrarë Kastriot Reçin. Kamerat e sigurisë fiksojnë snajperistin. Hyri si burrë dhe doli si grua

  Ora shënon 06:35 e mëngjesit të datës 7 janar. Një automjet fouristradë ‘Mercedez Benz’, ngjyrë gri fiksohet nga kamerat e një lokali që ndalon afër hyrjes së një pallati 9 katësh në qendër të qytetit të Rrëshenit. Nga automjeti del një person i gjatë, i veshur me xhup ngjyrë …

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga -5ºC deri në 06ºC, në zonat e ulëta nga 01ºC në 11ºC dhe në …

Read More »