Identifikohet personi i gjetur i pajetë në Tiranë këtë të shtunë. Ai është gjetur në rrugën 5 Maji në kryeqytet.

i-pajete-tirnae-e1522158791676

Sipas policisë, ai është punëtor në një objekt në ndërtim, shtetasi J. M. 66 vjeç, dyshohet se ka humbur ekulibrin, dhe pêr pasojë ështê dëmtuar në kokë, duke gjetur vdekjen.

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 09:00, në rrugën “5 Maji”, në një objekt në ndërtim, shtetasi J. M. 66 vjeç, dyshohet se ka humbur ekulibrin, dhe pêr pasojë ështê dëmtuar në kokë, duke gjetur vdekjen.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Panorama/