Në pranga i riu, kapet duke vjedhur në banesën e 35-vjecares

AktualitetKryesore
27
0
sample-ad

Policia e Tiranes ben me dije se ka vene ne pranga shtetasin me iniciale G. D., 32 vjeç, banues Kamëz, pasi kishte hyrë për të vjedhur në banesën e shtetas A. L., 33 vjeçe,  .

 

NJOFTIMI

 

G. D., 32 vjeç, banues Babrru/Kamëz.

Ky shtetas në rrugën “Halit Haxhia” kishte hyrë për të vjedhur në banesën e shtetas A. L., 33 vjeçe, e cila sapo ka parë të riun ka njoftuar policinë. Me marrjen e njoftimit shërbimet e policisë kanë mbërritur menjëherë në adresën e dhënë ku kanë konstatuar brenda në banesën e shtetases A. L., 32-vjeçarin të cilin e kanë kapur dhe arrestuar në flagrancë.

Materialet iu referuan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale “Vjedhje e mbetur në tentativë”.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

18 − 3 =