Home / 2019 / August / 24

Daily Archives: August 24, 2019

E lë e dashura, 21-vjecari vret veten – Foto

Djali i një tregtari të pasur arti vrau veten pasi e dashura e tij modele, e braktisi. Kai Schachter-Rich, 21 vjeç, ishte në një lidhje me 20-vjeçaren, Lola Crichton-Stuart, vajzën e Markez-it të 7-të, të Bute. Kishin një mënyrë jetese luksi dhe këtë gjë e ndanin me ndjekësat e tyre …

Read More »