Aksident në Kukës/ Benzi ‘fluturon’ dhe merr para gjithçka gjen (VIDEO)

KronikeKryesore
47
0
sample-ad

 Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kukës. Report Tv ka siguruar momentin kur makina humb kontrollin dhe pasi hip mbi trotuar merr para gjithçka gjen në tregun e qytetit. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur të lënduar.

Makina e përfshirë në këtë aksident është ‘tip’ Benz. Ndërsa shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

four × four =