Vjedhje me armë/ Arrestohet gruaja 49-vjeçare dhe 2 pjesëtarët e tjerë

KronikeKryesore
52
0
sample-ad

Policia e Shtetit, në bashkëpunim me atë italine ka arrestuar tre shtetas shqiptarë, pjesë të një grupi që kryente vjedhje me armë në Itali.

Kështu, gjatë operacionit ndërkombëtar, koduar “Korabi” është bërë e mundur kapja në Peshkopi e dy shtetasve me inciale B. GJ., 38 vjeç, dhe Q.A.(M), 32 vjeç, si dhe arrestimi i pjesëtares së tretë në Itali, H.R., 49 vjeçe.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

8 + 2 =