Videoja që po tronditë botën/ Një djalë 10-vjeçar dhunohet dhe mbyllet në një kafaz me qentë

KryesoreShtypi huaj
121
0
sample-ad

Një video tronditëse, që po trondit botën, po përhapet me shpejtësi në rrjet.

Në video shfaqet një grua, e cila dhunon brutalisht një djalë 10-vjeçar dhe më pas e mbyll në një kafaz me qentë.

Lajmi i bujshëm është raportuar nga gjiganti mediatik CNN, që publikon edhe videon e rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në Nigeri, ndërsa 24-vjeçarja është arrestuar pas publikimit të pamjeve në rrjetet sociale, ka njoftuar policia nigeriane.

 

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × five =