Kapet me 463 doza kanabisi gati për t’i shitur, arrestohet 19-vjeçari

Kryesore
44
0
sample-ad

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 19-vjeçarin L.S pasi është kapur me lëndë narkotike të llojit kanabis që e shpërndante në kryeqytet kryesisht në rrugën “Dhimitër Shuteriqi”.

19-vjeçari sipas policisë është kapur me 463 gr Kanabis e ndarë në disa doza gati për shitje. I arrestuari do të përballet para gjykatës me akuzën “Prodhimi dhe shitja e narkotikë

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three + eighteen =